Audioquest Rocket 11 Banana Gold SBW 2m

Optimálnír reproduktorový kabel v Single Bi-Wire zapojení.
AudioQuest ROCKET 11 SBW
Doprava zdarma
AudioQuest ROCKET 11 SBW
Audioquest Rocket 11 Banana
rocket11_SBW_gold_banana(1)
7 290 Kč 6 025 Kč bez DPH
Není skladem
Kódqrock11bansbw0020Záruka24 měsíců

 

Rocket 11- reproduktorový kabel v Single Bi-Wire zapojení umožňujícím optimalizovat výkon kompatibilních reprosoustav (musí samostatné terminály pro basy a pro výšky)


 

Bi-Wiringové zapojení snižuje zkreslení kabelu - odebrání části energie basů z kabelu, který vede jemnější výšky, je jako uklidnění vln ve vodě, ve které právě plavete. Magnetická autonomie samostatných vodičů kabelu Rocket 11 tak maximalizuje výhodu Bi- Wire zapojení.

 


POLOTUHÉ KONCENTRICKÉ VODIČE Z MĚDI S DLOUHÝMI ZRNY (LGC) - 2,08 mm2

 

V konvenčním kabelu spleteném z mnoha pramenů se zkreslení způsobené interakcí elektrického a magnetického vlákna zesiluje, podle toho, jak jednotlivé pramen mění polohu uvnitř svazku. 

 

Polotuhé koncentrické vodiče jsou mnohem lepší alternativou pro zajištění vyššího výkonu než běžné splétané vodiče. Polotuhé koncentrické vodiče využívají méně větších pramenů, které tak nemění polohu po celé délce kabelu. Prameny udržují své pevné, pevné vztahy, snižují zkreslení, zlepšují rozlišení a dynamiku a výrazně minimalizují tvrdost a zmatek způsobené interakcí pramenů.Měď s dlouhým zrnem má na povrchu vodiče méně oxidů, méně nečistot, méně přechodů mez zrny, což ve výsledku znamená významně lepší výkon než standardní měď OFHC.Dvojitá geometrie s nízkou indukčností: „Běžný“ reproduktorový kabel má poměrně vysokou indukčnost, v čase ztrácí energii a zvuk je tupý a nezaostřený. Dva vodiče v každé polovině Rocket 11 jsou zárukou nižší indukčnosti, více detailů v celém frekvenčním rozsahu basů a výšek.

 

Konektory Rocket 11 jsou vyrobeny z masivní mědi se silnou vrstvou postříbření bez niklové mezivrstvy.

 

 

ODKAZY:


 

Oficiální stránky produktu (En)

 

 

AudioQuest ROCKET 11 SBWAudioQuest ROCKET 11 SBW
Audioquest Rocket 11 Banana
rocket11_SBW_gold_banana(1)rocket11_SBW_gold_banana(1)
PopisObrázky