Audioquest Nightbird One Cable 2,0 m

Náhradní kabel pro sluchátka AudioQuest NightHawk nebo NightOwl
Více informací
AudioQuest NightBird model one
Doprava zdarma
AudioQuest NightBird model one
Audioquest Nightbird One Cable
2 690 Kč 2 223 Kč bez DPH
Není skladem

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqnbirdone02EAN092592007154VýrobceAudioquest

 

 

AudioQuest NightBird Model One


 

Náhradní kabel pro sluchátka AudioQuest NightHawk nebo NightOwl je vyroben na základě dlouholetých zkušeností AudioQuest s výrobou kabelů. Například tento sluchátkový kabel AudioQuest NightBird One je miniaturizovaná verze legendárního modelu reproduktorového kabelu AudioQuest Castle Rock.

NightBird Model One je dodáván s ohledem na maximální zvukovou kvalitu bezdodatečného ovládání pro smartphon (mikrofon + tlačítko). Standardní kabel je vybaven 3,5 mm konektorem jack na straně zdroje a dvěma 2,5 mm mono konektory jack jako připojení ke sluchátkům NightHawk nebo NightOwl. 

Vodidče kabelu AudioQuest NightHawk jsou vyrobeny z v\soce kvalitní mědi PSC s excelentněhladkým povrchem. O dokonalé stínění se stará účinný systémem redukce šumu (NDS). Konektiry jsou vyrobeny z přímo postříbřené mědi.

Poznámka: Pokud pro koncový konec sluchátek zvolíte stereofonní konektor jack 1 x 3,5 mm, mějte na paměti, že celková délka kabelu bude o 30 cm kratší. Takže 2,00 metrů se stává 1,70 metrů a tak dále.

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránka produktu (EN)

AudioQuest NightBird model oneAudioQuest NightBird model one
Audioquest Nightbird One Cable
PopisObrázky