AQ Labrador 26 MKIII buk mat

Třípásmová reprosoustava osazená reproduktory Scan-Speak a Vifa, 240W.
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha buk
Doprava zdarma
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha buk
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
aq_labrador_26_mkiii_buk_front_cover
Dýha - Buk
34 990 Kč 28 917 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pondělí 2.11Přepravní společností:úterý 3.11
Kód0l263bEAN8595122702021Záruka24 měsíců

 

Třípásmová sloupová reprosoustava s předním bassreflexem - nejprodávanější model z řady Labrador


  

Naprosto univerzální reprosoustava, dlouholetá stálice v nabídce, je kompletně osazená Dánskými reproduktory. Zvuk míří mimo svou cenovou kategorii a potěší i náročné audiofily.

 

Ozvučnice je vyrobená z kombinace MDF a dřevotřískových panelů. Vynikající tuhosti bylo dosaženo spojením plošných a křížových výztuh, samozřejmostí je použití sendvičového čela. Tuhost a odolnost proti vibracím je jedním ze základních kamenů kvality zvuku L26 MKIII.

 

Pár basových reproduktorů Scan-speak  s velkými 8" membránami ze skleněných vláken, přesným symetrickým gumovým závěsem a silným magnetem na litém koši je dalším nezbytným prvkem k dosažení mohutného a přesného basu. Bassreflex je umístěn na čelním panelu, díky tomu je možné umístit reprosoustavu až ke stěně bez výrazné zvukové deformace.

 

Středový reproduktor využívá stejných prvků jako oba woofery - tuhý aluminiový koš, gumový závěs, lineární magnetický motor a lehkou membránu tkanou z uhlíkových vláken. I tento reproduktor pochází z dánské dílny Scan-speak a je uložen v samostatném odděleném a dobře zatlumeném porstoru, který je součástí vnitřních výztuh.

 

O reprodukci nejvyšších kmitočtů se stará 1" výškový reproduktor s textilní kalotou a ferrofluidem, který je jedním z nejlepších modelů firmy Vifa.

 

O rozdělení funkcí mezi jednotlivé měniče se stará elektronická výhybka, vyrobená metodou D2D s použitím přesných svitkových polyesterových kondenzátorů, aplikovaných na nosném panelu s pájecími body.

 

Vnitřní kabeláž  pochází od fenomovaného amerického vyrobce Audioquestz řady star- quad a všechny vnitřní spoje jsou pájeny za tepla.

 

Reprosoustava je opatřena odnímatelným krycím rámečkem, který je upevněn pomocí neviditelných integrovaných magnetů. Díky tomu je čelo reprosoustavy po sejmutí rámečku čisté, bez rušivých otvorů. Spodní strana je osazena osazenými odhmotňovacími hroty.

 

Zvukově je L26 MKIII velice univerzální reprosoustava, která si brilantně poradí s jakýmkoliv hudebním žánrem. Má mohutný a pevný bass, velmi dobře čitelné střední pásmo a jemné výšky Zvládne dynamické rockové pasáže stejně dobře jako detailní prezentaci komorních vokálů. L26 MKIII je samozřejmě také vhodná na pozici předních reprosoustav domácího kina.

 

Cena za 1 PÁR!

 

 

TESTY A RECENZE


Hloubka330
Šířka256
Výška1000

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


  

 • Systém: 3-pásmový
 • Impedance: 8 Ω
 • Šumový výkon: 120 W
 • Hudební výkon: 240 W
 • Citlivost: 89 dB / 1 W / 1 m
 • Kmitočtový rozsah: 25 Hz - 30 kHz v 6 dB pásmu
 • Výhybka: 12,6 / 12,18 dB / oct
 • Rozměry (šxvxh): 256 mm x 1000 mm x 330 mm
 • Hmotnost: 25 kg
 • Objem: 61 l
 • Ozvučnice typu bassreflex
AQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha bukAQ LABRADOR 26 MKIII - Dýha buk
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
AQ Labrador 26 MKIII
aq_labrador_26_mkiii_buk_front_coveraq_labrador_26_mkiii_buk_front_cover
Dýha - BukDýha - Buk
PopisTechnické parametryObrázkyKe stažení