LINDEMANN Limetree BRIDGE

Síťový most - streamer kompatibilní s DSD.
Více informací
LINDEMANN Limetree BRIDGE
Doprava zdarma
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
LINDEMANN Limetree BRIDGE
19 390 Kč 16 025 Kč bez DPH
Skladem 2 ks
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:pondělí 1.3
Kódilbridge

Všestranný síťový přehrávač

Limetree Bridge je vysoce kvalitní síťový most, určený k přenosu hudby ve studiové master kvalitě ze streamovacích služeb a z domácího úložiště do externího D/A převodníku nebo jiných zařízení s digitálními vstupy. Za tímto účelem je LIMETREE Bridge jednoduše propojen se sítí LAN, nebo prostřednictvím sítě WLAN. Disponuje také USB portem pro připojení pevných disků nebo jiných USB paměťových médií. Jako výstup můžete využít digitální optický nebo koaxiální výstup. Obvody navržené kolem efektivní streamingové platformy jsou naladěny pro optimální kvalitu signálu. Všechny hudební soubory jsou postsynchronizovány ultrapřesným FemtoClockem. Díky tomuto zpracování jsou veškerá data eliminována od "jitteru", který bývá nejčastější příčinou nekvalitního digitálního zvuku.

Síťový přehrávač Limetree Bridge má funkci Bluetooth, která umožňuje bezdrátové přehrávání hudby např. ze smartphonů nebo tabletů. Kromě analogového výstupu s linkovou úrovní signálu, nabízí síťový přehrávač také vynikající sluchátkový výstup. Na výstupním stupni je využíván jeden z nejkvalitnějších modulů zesilovače na trhu, který je zároveň vynikající základnou pro integrovaný sluchátkový zesilovač.

Jako napájecí zdroj je využíván vysoce kvalitní externí transformátor "Medical Grade" s mimořádnou odolností vůči rušení. Díky propracované filtraci a speciálním regulátorům napětí je dosaženo u napájení výjimečně nízkých hodnot šumu a zvlnění napětí pod 10 µV.

- Síťový přehrávač se studiovou kvalitou a funkcí GAPLESS

- LAN, WLAN, Bluetooth 4.2, A2DP, všechny kodeky, PCM 384, DSD 256

- Spolehlivé a stabilní streamování z UPnP / DLNA serveru, USB flash disku nebo pevného disku PCM 192 kHz / 24 bitů a DSD 256

- Integrace online hudebních služeb TIDAL a Qobuz, HIGHRESAUDIO…

- Internetové rádio

- Rozlišení PCM až 384 kHz / 24 bitů ? (WLAN 192 kHz)

- Rozlišení DSD až DSD 256 (WLAN DSD 128)

- Aplikace pro iOS a Android

- Rozměry: 107 x 40 x107 mm (š x v x h)

- Hmotnost: 300 g

 

LOWBEATS - TEST (DE)

    Odstínstříbrná
    Popis