Audioquest Pearl HDMI 20 m - kabel HDMI-HDMI

Vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel verze 1.4. Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC), pevná izolace z polyetylénu.
Audioquest Pearl HDMI High Speed with Ethernet
Doprava zdarma
Audioquest Pearl HDMI High Speed with Ethernet
Audioquest Pearl HDMI High Speed with Ethernet
12 289 Kč 10 156 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kódqpearlhdmi0200EAN092592062481

Vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel verze 1.4.

 

HDMI 1.4: PEARL je mimořádný HDMI kabel, který má 0,5 % postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i PEARL používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabel PEARL opravdu podává výkon hodný naprosto referenční úrovně.

 

Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC ): Pevné vodiče s hladkým povrchem (LGC) eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. 

 

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. PEARL HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízko-ztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Kromě toho tuhost materiálu umožňuje vodičům udržovat konstatní a stabilní vztah po celé délce kabelu, což vytváří stabilní impedanci a dále minimalizuje zkreslení. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

 

Ethernet a audio return kanál: Všechny AudioQuest HDMI kabely jsou označeny jako vysokorychlostní sethernetem a spolehlivě přenáší zpětný zvukový kanál ARC.

 

Směrovost: Všechny audio kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr digital-audia, dokonce jsou vodiče v Audio-return kanálu vedeny obráceným směrem, aby byl zajištěn co nejlepší výkon této aplikace. Šipkami je na každém kabelu jasně zaznačen správný směr použití.

 

 

Odkazy:

 

 

TEST WHAT HI-FI

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

 

 

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

 

 

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

 

 

Oficiální stránky kabelu Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

Popis