Audioquest Mistral napájecí kabel, metráž, cena / 1 m

AudioQuest napájecí kabel prodávaný jako metráž
Více informací
AudioQuest MISTRAL
Doprava zdarma
AudioQuest MISTRAL
Audioquest Mistral napájecí kabel, metráž, cena / 1 m
3 190 Kč 2 636 Kč bez DPH
Není skladem

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

KódqmistralbulkVýrobceAudioquest

 

Stíněný napájecí kabel s dílny Gartha Powella prodávaný jako metráž - kombinace vodičů s mědi LGC a PSC+


  

Nehledě na to jak perfektní máte AC zdroj napájení, rušení se vyskytuje z podstaty v každém kabelu, zejména v těch splétaných. Ani ty nejsofistikovanější filtry a napájecí zdroje nedokáží eliminovat toto kabelové rušení.

  

Pevné vodiče z mědi s perfektním povrchem (PSC+) v kombinaci s vodiči z mědi s dlouhým zrnem (LGC): Všechny vodiče jsou pevné, což eliminuje hlavní zdroj rušení, způsobenému interakci vláken. Kvalita povrchu je kritická, protože vodič může být považován za naváděcí cestu pro elektrické pole ve vodiči i pro magnetické pole vně vodiče. Úžasně hladké a čisté PSC+ vodiče eliminují drsnost a zvyšují čirost zvuku v porovnání s OFHC, OCC, 8N a dalšími druhy mědi. Vyšší čistota PSC+ nadále minimalizuje rušení způsobené přechody uvnitř materiálu.

 

Tiché pozadí a minimalizace elektrických problémů: Použitý systém stínění Ground Noise Dissipation System NDS využívá stejné technologie jako další výkonové produkty Gartha Powella – vynikající síťové filtry NIAGARA. Kabely řady WIND snižují šum a čistí pozadí stejným způsobem, tedy bez ztráty detailů v signálu.

 

Průřez vodiče: 3 x 3,31 mm2

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránky produktu (EN)

 

AudioQuest MISTRALAudioQuest MISTRAL
Audioquest Mistral napájecí kabel, metráž, cena / 1 m
PopisObrázkyKe stažení