Audioquest Chicago RCA-RCA

Pár signálových audio kabelů (2 x RCA - 2 x RCA) s nadstandardním poměrem výkon cena.
Více informací
AudioQuest CHICAGO RCA - RCA
Doprava zdarma
AudioQuest CHICAGO RCA - RCA
Audioquest Chicago RCA-RCA
KódAQ_0031179VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

 

Pár signálových audio kabelů (2 x RCA - 2 x RCA) s nadstandardním poměrem výkon cena


  

Inspirací pro jméno kabelu se stal každoroční irský svátek svatého Patrika - 17. března, kdy v americkém městě Chicago na počest tohoto svátku zbarví řeku do smarogdově zelené barvy, jako symbol vzpomínek irských přistěhovalců na domovské Irsko, které je díky své bujné vegetaci nazýváno "Smaragdovým ostrovem".

 

TECHNOLOGIE

 

Pevné vodiče z mědi s dlouhými zrny (LGC): Pevné vodiče eliminují zkreslení indukované vzájemnou interakcí mezi vlákny. CHICAGO díky použití této mědi podává mnohem lepší výkon než běžné kabely využívající běžnou OFHC měď. LGC znamená méně oxidů ve vodícím materiálu, méně nečistot, méně přechodů ve struktuře materiálu, a zcela jednoznačně lepší výkon.

 

Izolace z tvrdé pěny se vstříknutým dusíkem: Tato metoda izolace je používána výhradně u audio a video kabelů AudioQuest. Dusík, který jako materiál neabsorboje a ani nevydává žádnou energii, je vstříknut do pěny aby vytvořil vzduchové kapsy. Je využita "tvrdá" pěna, protože tuhý materiál umožní vodičům v kabelu zachovat si vzájemné pozice po celé délce kabelu, což zajístí konzistentní, charakteristickou impedanci kabelu.

 

Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: tzv. NDS systém, který dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání nechtěnému a nežádanému ovlivnění zvuku.

 

Dvojitě symetrická geometrie kabelu CHICAGO zajistí nižší impedanci, méně šumu a tím pádem menší zkreslení a bohatší poslechový zážitek. Zatímco mnoho návrhů kabelů používá jedno vedení pro zem i stínění, konstrukce s dvojitě symetrickou geometrií cesty rozděluje od dvou pro nižší šum a čistčí pozadí.

 

Za studena svařované pozlacené RCA koncektory: toto řešení nevyžaduje pájku, která bývá velmi často zdrojem značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který minimálně ovlivní signál (namísto upřednostnění kovu, který je snadno opracovatelný).

 

Kabel CHICAGO je nabízen pouze ve verzi s RCA konektory. Jedná se o samostatné dva vodiče.

 

Dostupné délky: 0,5 m - 10 m

 

 

ODKAZY


  

Oficiální stránky kabelu AudioQuest Chcago

AudioQuest CHICAGO RCA - RCAAudioQuest CHICAGO RCA - RCA
Audioquest Chicago RCA-RCA
PopisObrázky