Audioquest CAT600 DCP grey bulk 305m, cena 1m

LAN kabel CAT 6 - metráž.
Více informací
AudioQuest CAT6 DCP
95,0 Kč 78,5 Kč bez DPH
Není skladem

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqcat6bEAN092592077805VýrobceAudioquest

 

Špičkový high-endový CAT6 kabel UTP (metráž) pro dokonalé propojení např. NAS serveru a dalších komponent pro streamování hudby


  

V dnešní době digitálních souborů záleží velice na datových kabelech a jejich kvalitě, aby nedocházelo ke ztrátám. Digitální přístroje si totiž ztracená, nebo opožděná data dopočítají. Ovšem tyto data jsou "smyšlená". Ve zvuku se to projevuje především ztrátou vyšších frekvencí, barvou a celkovým prostorem zvuku

.

Je to sice k neuvěření, ale je pravdou, že při použití kvalitního CAT kabelu se slyšitelně a výrazně zlepší zvuk přenášených datových či hudebních souborů do audio systému.

 

Každý kabel, spoj, ovlivňuje či mění signál, kabely Audioquest se snaží, aby tato ovlivněný byla co nejmenší.

 

Pamatujte na to, že kvalita Vaší AV sestavy je taková, jako je její nejslabší článek, mnohdy tímto článkem jsou právě propojovací kabely!

 

 

PŘEDNOSTI


 

  • Pevné vodiče - měď s dlouhými vlákny (LGC)
  • Polyetylenová izolace vysoké hustoty
  • Celkové stínění
  • Vodiče kontrolovány na správnou směrovost
  • Minimální zkreslení a fázový posun
  • Průměr 23 AWG

 

Směrovost: Všechny data kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je šipkami na každém kabelu jasně zaznačen.

 

Cena za 1 m kabelu !

 

Na cívce 305 m kabelu.

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránka produktu (EN)

 
Popis