Audioquest ANGEL RCA - RCA

Nejvyšší model ze série Bridges & Falls. Stříbrný kabel s vodiči z hlazeného stříbra ( PSS), vzduchovými trubicemi z flourpolymeru a systémem polarizace dielektrika DBS.
Více informací
AudioQuest ANGEL RCA - RCA
Doprava zdarma
AudioQuest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
KódAQ_0031092VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

 

Nejvyšší model ze série Bridges & Falls. Stříbrný kabel s vodiči PSS


 

ANGEL je high-endový audio kabel s konektory 2 × RCA – 2 × RCA. Pro tento kabel byly zvoleny stříbrné vodiče s pevným jádrem s perfektním povrchem (PSS). Tento špičkový materiál je v hierarchii AudioQuestu na nejvyšší příčce, protože stříbro patří k nejlepším vodičům a navíc má v tomto případě i nevídaně jemný a hladký povrch, který patří mezi proprietární technologie AudioQuestu. Tato technologie chrání povrch materiálu ve všech fázích výroby. Vysoce čisté stříbro se tak během výrobního procesu stává nejdokonalejším vodičem. Výsledný zvuk přináší bezkonkurenční věrnost, čistotu a detail.

 

Všechny vodiče kabelu ANGEL jsou pevné. Elektricko-magnetické interakce mezi vlákny jsou v běžných kabelech největším zdrojem zkreslení, to vyústí v nečistý a drsný zvuk. Pevné vodiče jsou tak základem na cestě k dosažení dokonale čistého zvuku.

 

TECHNOLOGIE

 

Dutá fluorpolymerová izolace FEP: Jakýkoliv pevný materiál, který se nachází blízko vodiče, se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. ANGEL využívá k izolaci všech vodičů dutou fluorpolymerovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a fluorpolymer je dokonale nízkoztrátový. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při využití běžných materiálů.

 

Dielectric-Bias System (DBS): Je aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED indikace stavu umožňují jejich občasnou kontrolu.

 

Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na zemnění přístrojů a tím zabrání deformacím zvuku.

 

Dvojitě vyvážená asymetrická geometrie: Speciálně navržena pro single zakončení,poskytuje relativně nižší impedanci pro bohatší, dynamičtější poslech. Zatímco mnoho single zakončených kabelů používá jedinou cestu pro uzemnění i stínění, dvojitě-vyvážený návrh je odděluje a dosahuje tak výrazně lepších vlastností.

 

Za studena svařované RCA konektory z červené mědi potažené stříbrem: Pro toto řešení není využíván proces pájení, který bývá příčinou značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který jen minimálně ovlivní signál (namísto kovu, který je snadno opracovatelný). Použití červené mědi pak čistotu zvuku ještě více umocňuje a potažení stříbrem představuje další z kroků na cestě za dokonale čistým zvukem.

 

Angel je k dispozici v mnoha variantách zakončení, včetně konektorů RCA, DIN a 3,5 mm jack konektorů. Zavolejte si prosím o dostupnost a ceny.

  

"...Kabel lze nazvat superlativním, jak v ceně, tak v kvalitě zvuku. Podle mého názoru tento kabel dosahuje perfektního skóre v důvěryhodnosti a dramatu. Je strhující slyšet, že zvuk není chladný, jak bývá omylem často přisuzováno stříbru, ale plný realismu, se širokým obrazem, přirozenými barvami a oplývá množstvím dynamiky i detailu. Angel zní neutrálně a pevně, zvuk je velmi barevný a hlas zpěváka je strhující a realistický. Samozřejmě, neschází rychlost a klid zároveň, zpěv je vynikající, tón klavíru má plný a široký podtext a reálný zvuk. Basy jsou hluboké a pevné a zvuk strun je plný dřeva a dramatu a života."   

                                                                                                                           PLAY EXCELLENCE

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránka produktu (EN)

 

AudioQuest ANGEL RCA - RCAAudioQuest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
Audioquest ANGEL RCA - RCA
PopisObrázky