ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý

Univerzální dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s výkonem 80 W.
Více informací
Artsound MDC620
Artsound MDC620
ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý
ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý
ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné

Produkt nelze zakoupit.

Kódamdc620EAN5420020100286VýrobceARTSound

 

Univerzální dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor s výkonem 80 W


  

Je nepsaným pravidlem, že vestavné reproduktory by měly být slyšet a ne vidět. Ani reproduktory s čistou a věrnou reprodukcí zvuku bez zkreslení, by neměly poutat pozornost. S ohledem na tuto filozofii společnost ArtSound navrhuje všechny své vestavěné reproduktory. Diskrétní design a pokročilá technologie slouží jedinému účelu: požitku z poslechu.

 

Série vestavných reproduktorů BASIC se vyznačuje účelností, jednoduchostí a atraktivní cenou. Své umístění si najdou v obývacích prostorech, kuchyních, halách atd. 

 

Díky spolehlivé konstrukci lze tyto reproduktory rychle a snadno instalovat v každém interiéru, kde je kladen důraz na spolehlivost a univerzálnost. 6,5" basový reproduktor a polyethylenovou membránou vyztuženou uhlíkem generuje přesný zvuk a má schopnost ho prezentovat v širokém dosahu. O jemné detaily se stará 0,5" tweeter s polykarbonátu.

 

Artsound MDC620 je univerzální dvoupásmový kulatý vestavný reproduktor, působí esteticky a je zárukou dlouhé životnosti.. 

 

Mřížku reproduktoru je možno přetřít nebo přestříkat na jinou barvu běžnou nástěnnou malbou. Reproduktorové terminály umožňují jednoduché připojení kabeláže pomocí svorek a zajišťují trvalé a pevné spojení.

 

MDC620 je ideální reproduktor pro ozvučení domácích prostor střední velikosti s velkým dosahem a živým zvukem.

 

Doporučený výkon zesilovače 20 - 120 W

 

Dosah: < 50 m2

 

Barva: Bílá

 

!

 

 

POSTUP INSTALACE REPRODUKTORU


 

1. Vyjměte vestavěný reproduktor z obalu. Součástí dodávky je i papírová šablona pro vyřezání montážního otvoru. Přidržte tuto šablonu na místě, kam chcete instalovat reproduktor, a pomocí tužky nakreslete obrys podél okraje šablony.

 

2. Vyvrtejte jeden nebo více otvorů podél vnitřního okraje naznačené čáry. Pro čtvercové nebo obdélníkové reproduktory je vhodné vyvrtat čtyři otvory, zatímco pro kulatý reproduktor bude pravděpodobně stačít jediný otvor.

 

3. Pomocí přímočaré pily řežte podél okraje obrysu tak, aby vám vznikl rovný, kulatý, čtvercový nebo obdélníkový otvor, v závislosti ny tvaru instalovaného reproduktoru..

 

4. Nyní pevně uchopte vestavěný reproduktor a sejměte z něj mřížku (na místě ji drží pouze magnet).

 

5. Zatáhněte přítlačné svorky zpět a otočte je všechny směrem dovnitř. Připojte přívodní reproduktorové kabely k terminálům. (Pokud tento krok vynecháter, bude nutné reproduktor později znovu demontovat!

 

6. Umístěte vestavěný reproduktor do vyřezaného otvoru a utáhněte šrouby. Tím se svorky na zadní straně reproduktoru automaticky otočí zpět a přichytí reproduktor na místrě v otvoru.

 

7. Pokud chcete, můžete mřížku přetřít i barvou - ideální je využít vhodnou barvu ve spreji, nebo běžnou malířskou interiérovou barvu.

 

8. Chcete-li odstranit reproduktor nebo natřít mřížku, nezapomeňte nejprve mřížku sejmout.z reproduktoru. Je to velmi jednoduché, drží ji pouze magnet a stačí ji tedy odpojit rukou - bez použití jakýchkoliv nástrojů.

 

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE 


  

 • Dosah: < 50 m²
 • Systém: 2-pásmový, koaxiální

 • Basový reproduktor: 6,5" (polyethylenová membrána vyztužená uhlíkem)

 • Výškový reproduktor: 0,75" (polykarbonát)

 • Doporučený výkon zesilovače: 20 - 120 W

 • Citlivost: 90 dB

 • Impedance: 8 Ω

 • Frekvenční rozsah: 70 Hz - 20 kHz

 • Rozměry: Ø 240 x 70 mm
 • Rozměry montážního otvoru: Ø 205 mm

 • Hmotnost / ks: 1,2 kg

 • Materiál: ABS / kovová magnetická mřížka (přetíratelná)
 • Barva: Bílá

 

 

 

Artsound MDC620Artsound MDC620
ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý
ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý
ARTSOUND MDC620 - vestavný reproduktor, 80 W, kulatý
PopisTechnické parametryObrázky