Pro-Ject Speaker Box 15 DS2 Eucalyptus

Audiofilské 2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy s ozvučnicí částečně vyplněnou pískem.
Více informací
Pro-Ject SPEAKER BOX 15 DS2
Doprava zdarma
Pro-Ject SPEAKER BOX 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
41 590 Kč 34 372 Kč bez DPH
Není skladem

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kód9pspb15ds2eEAN9120082380270VýrobcePro-JectZáruka24 měsíců

 

Audiofilské 2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy s ozvučnicí částečně vyplněnou pískem


  

2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy SPEAKER BOX 15 DS2 vyrobené v Evropě, jsou vlajkovou lodí společnosti PRO-JECT. I přes své kompaktní rozměry nabízí překvapivě dospělou audiofilskou zvukovou kvalitu, šířku prostoru, detail, křišťálové výšky, svěží středy i pevný sametový bas. Nastavují tak nové standardy v rámci své audiofilské třídy a poměru výkon / cena. Tyto reprosoustavy dokáží proměnit váš pokoj v reálný koncertní sál.

 

Zvláštní samostatná komora, vyplněná pískem, vytváří gravitační hmotnostní bod pro co nejúčinnější absorpci vibrací a optimální stabilitu. Reproduktory Speaker Box 15 DS2 jsou dodávány s vysoce kvalitními hroty, které perfektně odstíní přenos nežádoucích vibrací na okolní povrch.

 

Ušlechtilý korpus z MDF o síle 19 mm se zadním bass-reflexem, robustními výztuhami a s oddělenou komorou vysypanou pískem, garantuje maximální odolnost vůči vibracím. Je nabízen ve dvou variantách povrchové úpravy z přírodní dýhy ořechu a eukalyptu. Dokonale se tak hodí k cenou EISA oceněnému gramofonu The Classic EVO a zároveň je elegantním partnerem pro špičkové designově sladěné mini-komponenty z řady Box Design DS2. Svým špičkovým zpracováním a estetikou tyto reprosoustavy skvěle konkurují mnohem dražším od jiných výrobců.

 

K osazení byly použity pouze vysoce kvalitní komponenty. Výškový reproduktor s 25 mm hedvábnou kalotou přináší čisté výšky a dva vysoce kvalitní 150 mm O woofery vyztužené skelným vláknem, poskytují plné a svěží středové tóny, i příjemný, adresný a měkký bas. Objemná zvuková scéna i realistický obraz tak příjemně překvapí každého náročného posluchače. Samozřejmostí je také vysoce kvalitní vnitřní kabeláž Connect It LS pro živý a transparentní zvuk. Krycí mřížka z průzvučné tkaniny je k reproduktoru magneticky přichycena a lze ji tak velmi jednoduše sejmout.

 

Málokterá jiná reprosoustava v podobné cenové hladině může nabídnout takovou špičkovou kvalitu zvuku jako SPEAKER BOX 15 DS2. Každý reproduktor je testován na splnění těchc nejvyšších standardů a při výrobě jsou využívána speciální, rezistentní a ekologicky šetrná lepidla.

 

Mnoho výrobců reproduktorů zapomnělo v posledních desetiletích na skutečnou tradici evropského řemesla. Ještě před nástupem nového milénia téměř 90 procent všech reproduktorů, ve všech cenových kategoriích, bylo vyrobeno buď v Evropě nebo v USA. Dnes téměř 99 procent reproduktorů až do výše 4000 € jsou vyrobeny na východě. Tento trend také přinesl nepříjemnou změnu, kdy před skutečnou kvalitou jsou upřednostňovány extravagantní vzhled a nekvalitní materiály. Bohužel je dnes většina reprosoustav vyrobena z rezonanční dřevotřískové desky a povrchová úprava je tvořena nekvalitními laky nebo dokonce plastem! Přestože jsou tyto materiály velmi levné, ceny reprosoustav jsou však výrazně vyšší. V tradici filozofie společnosti Pro-Ject jsou reproduktory řady S2 a DS2 jednoduše elegantní a nadčasové, s povrchem z krásné přírodní dřevěné dýhy, využívající špičkové komponenty a nejlepší konstrukci! To vše v zájmu dokonalého zvuku a nadčasového designu!

 

Pro-Ject Speaker Box 15 DS2 přináší zvuk, který s lehkostí překračuje hranici své cenové kategorie

 

 

PŘEDNOSTI


 

• Audiofilská 2,5-pásmová reprosoustava design

• Zadní bass-reflex

• Sofistikovaná vnitřní výztuha

• Velmi tuhá anti-rezonanční ozvučnice z MDF

• Gravitační hmotnostní bod skříně naplněný pískem

• Přímé kabelové přechody - bez PCB!

• Pájení bez olova

• Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

• Přírodní dýha ve dvou barevných variantách - ořech nebo eukalyptus

• Akusticky průzvučná přední mřížka přichycená magnety

• Pozlacené šroubovací terminály

• Ruční výroba v Evropě

 

 

 

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

 • Citlivost (1 W / 1 m): 90 dB

 • Doporučený výkon zesilovače: 20 až 250 W

 • Výškový reproduktor: 25 mm Ø hedvábná kalota, neodymový magnet

 • Basový reproduktor: 2 x 150 mm Ø ze sklolaminátu

 • Frekvenční odezva: 35 Hz - 22 kHz

 • Jmenovitá impedance: 4 Ω

 • Rozměry Š x V x H: 160 x 978 x 260 mm

 • Hmotnost: 20,6 kg (1 kus)

   

  Povrchová úprava v přírodní dýze: ořech nebo eukalyptus

Pro-Ject SPEAKER BOX 15 DS2Pro-Ject SPEAKER BOX 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
PopisTechnické parametryObrázkyKe stažení