Audioquest Type 9+ DBS FR AQ 1000 - Banánky stříbrné 2,0 m

Univerzální reproduktorový kabel s geometrií Star-Quad, aktivním systémem DBS a 100 % vodiči z mědi s dokonale hladkým povrchem PSC+.
Více informací
AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)
Doprava zdarma
AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)
Audioquest Type 9+ DBS FR
Audioquest Type 9+ DBS FR
30 990 Kč 25 612 Kč bez DPH
Není skladem

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqtype9dbsfraq1000sban0200VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců

 

Univerzální reproduktorový kabel s geometríí Star-Quad, aktivním systémem DBS a 100 % vodiči z mědi s dokonale hladkým povrchem PSC+


 

Reproduktorový kabel TYPE 9+DBS je postaven na hvězdicové geometrii Star-Quad. Čtyři vodiče s tuhým jádrem využívá AudioQuest u reproduktorových kabelů úspěšně již 39 let. Poprvé tuto technologii použil v roce 1980 u kabelu BC-4. O několik let později byl představen model TYPE 4, doplněný o polypropylenovou izolaci. Po evolučním procesu se v roce 1995 začala prodávat aktuální verze kabelu TYPE 4, která se v nezměněném designu vyráběla doposud.

 

Nový reproduktorový kabel TYPE 9+DBS stále využívá desetiletí staré uspořádání v geometrii Star-Quad, nově je však aplikována kombinace vodičů s různým průřezem z prémiové mědi Perfect-Surface Copper+ (PSC+) pro dokonalý detail a přesný bas. Navíc kabel využívá vícevrstvý systém stínění NDS na bázi uhlíku, který eliminuje zkreslení a šum. Výsledkem je významný posun ve zvukových kvalitách kabelu a velmi tiché a černé pozadí. O dokonale čisté pozadí a eliminaci šumu se stará aktivní systém pro polarizaci dielektrika.

               

Kabel TYPE 9+DBS je také o něco silnější než předchozí kabely řady 4. Vodiče jsou dále od sebe a interakce mezi sousedními vodiči je tak snížena o 35 %.

 

Konektory SureGrip 1000 používají zlacené nebo stříbřené pokovování na vysoce kvalitní základní masivní kov z červené mědi. Vzácný čistý kov je na červenou měď nanášen přímo jako silná vrstva bez běžně používané mezivrstvy, která může být příčinou ztrát. U SureGrip 10000 nejsou používány žádné podkladové mosazné vrstvy, které by nevyhnutelně způsobovaly zkreslení nebo jinak poškodily zvuk. Vysoce kvalitní plášť konektoru je vyroben z patentovaného materiálu podobného keramice a jeho předností je silná odolnost proti rušení. Vodiče spojeny s konektorem tzv. studeným pájením.

 

Model TYPE 9+DBS je vynikající kabel přenášející plný rozsah, ale ještě lepších výsledků můžete samozřejmě dosáhnout v aplikaci Double BiWire.

 

• K dispozici s černo - červeným opletem - konektory SureGrip 1000

• Solid Perfect-Surface Copper+ (100 %) vodiče s ultra nízkým intermodulačním zkreslením

• DBS systém polarizace molekul dielektrika

• Směrové vodiče s vícevrstvým stínícím systémem NDS na bázi uhlíku - eliminují zkreslení zesilovače

 

 

ODKAZY:


 

 Oficiální stránky kabelu TYPE 9+DBS

AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)AudioQuest TYPE 9 DBS (Banánky stříbrné)
Audioquest Type 9+ DBS FR
Audioquest Type 9+ DBS FR
PopisObrázkyKe stažení