Audioquest Rocket 22 black bulk 100 m, cena 1 m

Flexibilní reproduktorový kabel z kombinace mědi LGC a PSC z vynikajícími zvukovými vlastnostmi.
Více informací
AudioQuest ROCKET 22 - bulk - black
AudioQuest ROCKET 22 - bulk - black
Audioquest Rocket 22 bulk 100 m, cena 1 m
1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Není skladem

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódqrock22bEAN092592005983VýrobceAudioquest

 

Flexibilní reproduktorový kabel z kombinace mědi LGC a PSC z vynikajícími zvukovými vlastnostmi


  

Rocket 22 je vysoce kvalitní reproduktorový kabel z prémiové mědi LGC s dlouhým zrnem, certifikovaný pro CL3 / FT4 a navržený tak, aby ho bylo možné snadno a rychle instalovat jak v profesionálních, tak domácích aplikacích Full-Range nebo Single-BiWire. Tyto vlastnosti z z něj činí vynikající volbu pro instalační techniky


LGC - MĚDĚNÉ VODIČE S DLOUHÝM ZRNEM / PSC - MĚĎ S DOKONALÝM POVRCHEM

Rocket 22 používá pečlivě zvolenou kombinaci mědi s dlouhým zrnem (LGC) a vysoce čisté mědi Perfect-Surface Copper (PSC). LGC má méně nečistot a méně vnitřních spojů zrn než standardní měď OFHC, zatímco rovnoměrnější, hladší a čistší povrch PSC dále eliminuje tvrdost a zlepšuje čistotu. Všechny vodiče AudioQuest jsou navíc pro optimální rozptyl šumu směrové .

 

IDEÁLNÍ PRO KONFIGURACE S JEDNODUCHÝM NEBO SINGLE BI-WIRE ZAPOJENÍM

Použijte Rocket 22 jako ostatní kabely celé řady ROCKET, s červenými (+) a černými (-) vodiči seskupenými dohromady, nebo pokud reproduktory poskytují oddělené basové a výškové vstupy, dále optimalizujte výkon systému Bi-Wire zapojením.

 

POLOTUHÁ KONSTRUKCE

Každá následná vrstva ve spirále spletených vodičů je vedena ve směru opačném k základní vrstvě. Tato technika eliminuje kontaktní linie mezi sousedními vrstvami vodičů, přičemž zvyšuje tlak v kontaktních bodech, a tím výrazně snižuje interakce elektrického kontaktu mezi jednotlivými prameny, což snižuje míru zkreslení.

 

DVOJITÁ GEOMETRIE DVOJITÉHO KROUCENÍ S NÍZKOU INDUKČNOSTÍ

Typický reproduktorový kabel s paralelními vodiči má poměrně vysokou indukčnost která v průběhu času vytváří zkreslení, což vede k nepříjemnému zvuku bez detailů. U Rocket 22 jsou dva vodiče v každém kabelu krouceny kolem sebe, což zajišťuje nižší indukčnost, větší jasnost a vynikající rozlišení basových i vysokých kmitočtů.

 

Konektory AudioQuest SureGrip 100 nebo SureGrip 300  ať už vidličky nebo banánky, s přímým stříbřením bez mezivrstvy niklu způsobujícího zkreslení jsou pro tento kabel ideálním zakončením (nutno dokoupit).

 

Rocket 22 je certifikován podle normy CL3 / FT4.

 

 

RECENZE:


  

What Hi-fi? (EN)

 

HIFI CHOICE (EN)

 

VIDEO (YOUTUBE)

 

 

ODKAZY:


 

AudioQuest stránky produktu (EN)

 

Výroba kabelu

 

AudioQuest ROCKET 22 - bulk - blackAudioQuest ROCKET 22 - bulk - black
Audioquest Rocket 22 bulk 100 m, cena 1 m
PopisObrázky