Project Connect it LS DS - set reprokabelů, délka 1,5 m

Nejvyšší model z nabídky reproduktorových kabelů Pro-Ject.
Pro-Ject CONNECT IT LS DS
Doprava zdarma
Pro-Ject CONNECT IT LS DS
project-connect-it-box
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Není skladem
Kód9pcilsds15EAN9120065180286Záruka24 měsíců

 

Nejvyšší model z nabídky reproduktorových kabelů Pro-Ject


 

Connect-it-LS DS je vysoce kvalitní reproduktorový kabel s technologií Solid Core, sestávající ze čtyř vodičů s plným jádrem 0,96 mm² s kruhovou geometrií. Každý ze čtyř vodičů je z vysoce čisté bezkyslíkaté mědi (HP-OFC). Výsledkem spojení těchto přesně kroucených vodičů s dielektrikem je konstrukce odpovídající referenčním audio kabelům, ovšem za podstatně nižší cenu.

 

Kabel je dodáván v elegantním černém opletu s vysoce kvalitními konektory s vrstvou uhlíku.

 

Na rozdíl od běžně využívaných svazkových reproduktorových kabelů, u kterých vznikají elektrické, mechanické a magnetické interakce mezi jednotlivými jádry, které jsou příčinou zkreslení a degradace signálu, kabely Connect-it LS DS s tuhým jádrem se těmto problémům úspěšně vyhýbají. Díky technologii s využitím vodičů s plným jádrem a nejvhodnějších materiálů pro dielektrikum i konektory je výsledkem minimální zkreslení, jasný, otevřený a homogenní zvuk s přesnou lokací detailu.

 

Doporučujeme “zahoření“:

 

U kvalitních audio kabelů se často vyskytuje zvláštní efekt interakce mezi vodičem a dielektrikem, který bývá často vnímán jako „suchý zvuk“. Po určitém období “zahoření“, při kterém je po kabelu veden signál, zvuk začne být mnohem živější a čistější. Všechny vysoce kvalitní kabely, jako i „Connect-it LS DS“, budou po “zahoření“ znít mnohem lépe ve srovnání s úplně novými kabely!

 

Cena za 1 pár kabelů!

Pro-Ject CONNECT IT LS DSPro-Ject CONNECT IT LS DS
project-connect-it-boxproject-connect-it-box
PopisObrázky