Pro-Ject The Classic Evo Eucalyptus + Quinted Red

Inovovaný audiofilský gramofon s léty prověřenou konstrukcí, špičkovou přenoskou a elektronickým přepínáním rychlosti, využívající mnoha současných inovací a technických řešení..
Více informací
Pro-Ject THE CLASSIC EVO + ORTOFON QUINTET RED
Doprava zdarma
Pro-Ject THE CLASSIC EVO + ORTOFON QUINTET RED
Pro-Ject The Classic Evo + Quinted Red
Pro-Ject The Classic Evo + Quinted Red
46 790 Kč 38 669 Kč bez DPH
Není skladem
Kód9ptceeqrEAN9120097820198VýrobcePro-JectZáruka24 měsíců

 

Inovovaný audiofilský gramofon s klasickou konstrukcí a elektronickým přepínáním rychlosti a MC přenoskou ORTOFON QUINTET RED


 

Gramofon THE CLASSIC EVO využívá tradiční konstrukci rámu (s povrchovou úpravou z přírodní dýhy ve dvou barevných variantách ořech nebo eukalyptus), kterou vytvořili slavní výrobci gramofonů z 50. let 60 a přidává nejnovější technologie a pokrokové materiály. Základním faktorem je kompaktní jednoduchý a elegantní tvar.

 

Model THE CLASSIC EVO kombinuje osvědčený řemínkový pohon tichým motorem s vysoce přesným frekvenčním generátorem pro dokonalou stabilitu rychlosti. Osazený je rovněž obvodem pro elektronicé řízení rychlosti s možností elektronického přepínání rychlosti.

 

Pokročilé technologie bylo využito také při konstrukci zcela nového ramene. Je vyrobeno kombinací hliníku a karbonu pro co nejnižší hmotnost a schopnost tlumení rezonanc. Soustava kardanových ložisek a zirkonové ložisko zajišťují velmi nízké tření. Protizávaží obsahuje TPE tlumení, což umožnilo snížit rezonanční kmitočet o 50 %.

 

Těžká hliníková hlavní deska využívá pokročilé termo-plastové elastomery (TPE *) pro optimalizaci rezonančního chování. Talíř je přesně obráběn ze speciální hliníkové slitiny opět tlumené TPE.

 

Subtalíř je u modelu EVO nově vyroben s vysokou přesností s kovového materiálu. Hlavní ložisko je vyrobeno z tvrzené oceli s bronzovým pouzdrem s teflonovým povrchem pro minimalizaci tření a nízkou hlučnost. Inovovaný je rovněž subtalíř vyrobený s maximální přesností na CNC z hliníku.

 

V roce 2016 byl při předávání evropských cen EISA byl jeho předchůdce, gramofon THE CLASSIC vyhlášen jako gramofon roku. Ve stejném roce byl také jako gramofon roku oceněn i českým časopisem STEREO a stejně tak časopisy STEREOPLAY A AUDIO.

 

Dodáván s předinstalovanou MC přenoskou ORTOFON QUINTET RED.

 

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


  

  • Rychlost: 33, 45, 78 (elektronická změna otáček)

 

  • Odchylka rychlosti: 33 rpm: ± 0,13 %, 45 rpm: ± 0,10 %

 

  • Kolísání otáček: 33 rpm: ± 0,10 %, 45 rpm: ± 0,19 %

 

  • Pohon: Řemínkový, talíř: 300 mm hliník

 

  • Ložisko: Nerez ocel

 

  • Odstup signál-šum: - 70 dB

 

  • Účinná délka ramene: 230 mm

 

  • Efektivní hmotnost ramene: 13,5 g

 

  • Přesah: 18 mm

 

  • Přítlačná síla: 10 - 30 mN

 

  • Dodávané příslušenství: 15 V DC / 1,6 A napájecí zdroj, protiprachový kryt

 

  • Rozměry: 460 x 131 x 351 mm (š x v x h) se zavřeným víkem

 

  • Hmotnost: 10,5 kg netto
Pro-Ject THE CLASSIC EVO + ORTOFON QUINTET REDPro-Ject THE CLASSIC EVO + ORTOFON QUINTET RED
Pro-Ject The Classic Evo + Quinted Red
Pro-Ject The Classic Evo + Quinted Red
PopisTechnické parametryObrázky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení