Pro-Ject MAIA DS - silver

Pro-Ject MAIA DS
21 590 Kč 17 843 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:úterý 26.10

 

Integrovaný Hi-Fi stereo zesilovač s BT silver


 

Malý integrovaný zesilovač nabízející neuvěřitelnou kvalitu zvuku a ultimátní variabilitu konektivity se všemi digitálními a analogovými možnostmi vstupů, které Vás jen napadnou. Přestože je tak malinký, umožňuje připojení až 9-ti zdrojů.

 

Nezaostává také ve své vybavenosti pro budoucnost a s volitelným příslušenstvím Power Box může být upgradován pro téměř dvojnásobný výkon. Díky ovládání přes IR ovladač nebo mobilní aplikaci je ovládání jednoduché jako facka, ovládat je možné zesilovač i připojené komponenty (nejen Pro-Ject komponenty). Na čelním panelu se nacházejí IR emitory s vysokým výkonem, díky nimž se přenášejí infra kódy do infra snímačů na jednotlivých přístrojích. Pomocí aplikace v telefonu, který je se zesilovačem propojen přes Bluetooth, ovládáte lehce celý zesilovač i základní funkce připojených přístrojů, CD, DVD, tuner, a další (přístroje Pro-ject jsou již předprogramovány).

 

Masivní kovové tělo je elegantní a efektivně chrání před vnějšími interferencemi.

 

Nejen že je tento zesilovač flexibilní nabitý funkcemi, ale má vynikající prokreslený a detailní zvuk i velmi kompaktní rozměry.