LP Gustav Mahler - Symphony N°1

Limitované album (3000 kusů) s debutem nového Vídeňského orchestru - Mahlerovou První symfonií.
Více informací
LP Gustav Mahler - Symphony N°1
LP Gustav Mahler - Symphony N°1
LP Gustav Mahler - Symphony N°1
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Není skladem
Kód9lpwslpEAN4260313969999VýrobcePro-Ject

GUSTAV MAHLER – Symphony N° 1

 

Zcela nový zvukový záznam na vinylovém dvoualbu!

 

Poprvé od 90. let 20. století slavný a uznávaný orchestr s vynikajícím dirigentem nahrávají zcela novou nahrávku TRUE ANALOGUE: Vídeňský symfonický orchestr a dirigent Fabio Luisi ve spolupráci s Pro-Ject Audio Systems, hrdě představují první produkci svého vlastního, nově založeného orchestru „Wiener Symphoniker“.

 

Vinylové vydání je omezeno na 3 000 kopií a vzniklo pod dohledem vybraných zvukových odborníků. Předpokladem jedinečného zvukového zážitku jsou speciální analogové masteringy na originálních panelech a pečlivé, limitované lisování. Každý záhyb drážky je řezán s maximální pečlivostí, aby pokrýval celý analogový kmitočtový rozsah. Lisování tohoto dvojitého LP bylo provedeno na vysoce kvalitní 180 g vinyl.

 

První vydání je paradigmatickým příkladem jádra repertoáru Wiener Symphoniker. První symfonie Gustava Mahlera v D dur byla napsána teprve čtyři roky před založením vídeňského orchestru v roce 1900. Není tedy divu, že symfonie Gustava Mahlera a její interpretační výzvy patřily od samého začátku mezi hlavními zájmy orchestru a mnoha jeho renomovanými dirigenty. Už jen proto je Mahlerova symfonie „No. 1 více než vhodným dílem pro uvedení nového vídeňského orchestru.

 

Wiener Symphoniker (Vídeňský symfonický orchestr)

Wiener Symphoniker má lví podíl na symfonické činnosti, která je základem hudebního života rakouského hlavního města. Zachování tradičního vídeňského orchestrálního zvuku zaujímá ústřední místo v mnoha uměleckých aktivitách orchestru.

Popis