Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m

Excelentní reproduktorový kabel s tuhým jádrem, prodávaný jako metráž s "Double Star-Quad" koncepcí o průměru 4×14 AWG (2,08 mm²).
Více informací
AudioQuest ROCKET 33 bulk
AudioQuest ROCKET 33 bulk
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
audioquest-rocket-33-bulk(1)
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Není skladem
Kódqrock33b50EAN092592074439

 

Audioquest Rocket 33 je reproduktorový kabel s tuhým jádrem, prodávaný jako metráž s "Double Star-Quad" koncepcí o průměru 4 × 14 AWG (2,08 mm²)


  

Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm“. Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 33 vyrobeny z pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědi LGC s dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem PSC. LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistota PSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.

 

Další technologie, které řadí kabel Audioquest Rocket 33 mezi špičku:

 

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): Potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí rušení, která tak nejsou přenášena zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízko-ztrátová a příznivá co se rušení a zkreslení signálu týká.

 

Double Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

 

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rušení. SST je metoda, která značně omezuje vznik nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem. Rocket 33 proto dokáže nabídnout čistý, čirý a dynamický zvuk.

 

Vodiče s tuhým jádrem z mědi s dlouhými zrny (LGC) v kombinaci z mědí s hladkým povrchem (PSC)

 

Průměr: 4×14 AWG (2,08 mm²)

 

Zakončení je možné vidličkami nebo banánky (např. SureGrip 100 nebo SureGrip300 a v nabídce najdete i originální barevně označené zakončovací plastové kalhotky..

 

Kabel umožňuje jak jednoduché zapojení, tak zapojení Single Bi-wire.

 

Cena za 1 metr!

 

 

ODKAZY:


 

 AudioQuest stránky produktu (EN)

AudioQuest ROCKET 33 bulkAudioQuest ROCKET 33 bulk
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 33 bulk 50 m, cena 1 m
audioquest-rocket-33-bulk(1)audioquest-rocket-33-bulk(1)
PopisObrázky