Audioquest Rocket 22 Banana Gold SBW 3 m

Reproduktorový kabel v Single Bi-Wire zapojení s vodiči z mědi PSC a LGC.
AudioQuest ROCKET 22 SBW
Doprava zdarma
AudioQuest ROCKET 22 SBW
Audioquest Rocket 22 Banana SBW
Rocket-22-SBW-banana-gold(1)
10 490 Kč 8 669 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:pondělí 26.10
Kódqrock22bansbw0030Záruka24 měsíců

 

Rocket 22- reproduktorový kabel v Single Bi-Wire zapojení umožňujícím optimalizovat výkon kompatibilních reprosoustav (musí samostatné terminály pro basy a pro výšky)


 

Bi-Wiringové zapojení snižuje zkreslení kabelu - odebrání části energie basů z kabelu, který vede jemnější výšky, je jako uklidnění vln ve vodě, ve které právě plavete. Magnetická autonomie samostatných vodičů kabelu Rocket 11 tak maximalizuje výhodu Bi- Wire zapojení.

 


POLOTUHÉ KONCENTRICKÉ VODIČE Z MĚDI S DLOUHÝMI ZRNY (LGC) v kombinaci s PSC (měd s hlazeným povrchem) - 3,31 mm2

 

V konvenčním kabelu spleteném z mnoha pramenů se zkreslení způsobené interakcí elektrického a magnetického vlákna zesiluje, podle toho, jak jednotlivé pramen mění polohu uvnitř svazku. 

 

Polotuhé koncentrické vodiče jsou mnohem lepší alternativou pro zajištění vyššího výkonu než běžné splétané vodiče. Polotuhé koncentrické vodiče využívají méně větších pramenů, které tak nemění polohu po celé délce kabelu. Prameny udržují své pevné, pevné vztahy, snižují zkreslení, zlepšují rozlišení a dynamiku a výrazně minimalizují tvrdost a zmatek způsobené interakcí pramenů.Měď s dlouhým zrnem má na povrchu vodiče méně oxidů, méně nečistot, méně přechodů mez zrny, což ve výsledku znamená významně lepší výkon než standardní měď OFHC. Měď PSC má ještě dokonale vyhlazený povrch a tím pádem i ještě méně přechodů. Zvuk má větší jemnost a více detailů.Dvojitá geometrie s nízkou indukčností: „Běžný“ reproduktorový kabel má poměrně vysokou indukčnost, v čase ztrácí energii a zvuk je tupý a nezaostřený. Dva vodiče v každé polovině Rocket 22 jsou zárukou nižší indukčnosti, více detailů v celém frekvenčním rozsahu basů a výšek.

 

Konektory Rocket 22 jsou vyrobeny z masivní mědi se silnou vrstvou postříbření bez niklové mezivrstvy.

 

 

ODKAZY:


  

Oficiální stránky produktu (En)

 

AudioQuest ROCKET 22 SBWAudioQuest ROCKET 22 SBW
Audioquest Rocket 22 Banana SBW
Rocket-22-SBW-banana-gold(1)Rocket-22-SBW-banana-gold(1)
PopisObrázky