Audioquest Forest HDMI kabel High Speed with Ethernet

Postříbřený HDMI - HDMI kabel verze 1.4. Pevné vodiče s 0,5 % stříbra, pevná izolace z polyetylénu o vysoké hustotě.
Více informací
AudioQuest HDMI FOREST v 1.4
Doprava zdarma
13 409 Kč 11 082 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kódqforhdmi0160EAN092592077935VýrobceAudioquest

 

Vysokorychlostní high-speed with ethernet HDMI kabel verze 1.4


  

HDMI 1.4: Forest HDMI má oproti svým předchůdcům navíc 0,5 % postříbření vodičů spevným jádrem. Jako všechnyAudioQuest HDMI kabely i Forest HDMI používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost jsme věnovali také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně,AudioQuest HDMI kabely opravdu podávají výkon hodný nové úrovně.

 

Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem - postříbřené 0,5 % stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost cestují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních HDMI kabelů.

 

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Forest HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

 

Ethernet a audio return kanál: Všechny AudioQuest HDMI kabely jsou označeny jako vysokorychlostní sethernetem a spolehlivě přenáší zpětný zvukový kanál ARC.

 

Směrovost: Všechny audio kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích vkaždémAudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr digital-audia, dokonce jsou vodiče vAudio-return kanálu vedeny obráceným směrem, aby byl zajištěn co nejlepší výkon této aplikace. Šipkami je na každém kabelu jasně zaznačen správný směr použití.

 

 

TESTY A RECENZE


   

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

 

https://www.whathifi.com/audioquest/forest/review

 

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

 

 

ODKAZY


 

Oficiální stránky kabelu Forest HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

Varianta16,0 m
Popis