Audioquest Aspen 2,5 m -FR 1000 S. BFA

High-End reproduktorový kabel s vodiči s pevným jádrem v kombinaci mědi PSC a PSC+ s aktivním DBS systémem.
Více informací
AudioQuest ASPEN
AudioQuest ASPEN
AudioQuest ASPEN
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné
Kódqaspen2,5frEAN092592004177VýrobceAudioquest

 

Audioquest Aspen SBW je sada high-endových reproduktorových kabelů v provedení Full-Range s průměrem 9 AWG (6,63 mm²)


 

Aspen je vyroben z naprosto dokonalé mědi PSC (10 pevných vodičů) v kombinaci z prémiovou mědí PSC+ (Perfect-Surface Copper+) z dokonale hladkým povrchem (10 pevných vodičů) a implementuje také technologie DBS (Dielectric-Bias System), NDS (Noise-Dissipation System) a mnohé další. PSC+ znamená pevné vodiče z mědi s hladkým povrchem. Pevné vodiče zabraňují interakci mezi vlákny, která bývá hlavním zdrojem zkreslení signálu. "Hrubost" zvuku je minimalizována a naopak čistota a jasnost díky použití tohoto typu mědi dokonale vyniknou.

 

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týká.

 

Double Counter-Spiral (dvojitě křížená spirála) geometrie: Aspen, a ostatní výrobky Audioquest 

řady "Tree" mají vodiče řešeny jako kruhové pole pozitivních vodičů vedoucích jedním směrem, okolo této vnitřní skupiny vodičů se obtáčí negativní vodiče v opačném směru, což poskytuje podstatnou výkonnostní výhodu, protože pozitivní a negativní vodiče se kříží, místo aby běžely paralelně. Fixní vztah mezi pozitivními a negativními vodiči je pak zajištěn rozdělením na dvě "trubice". Výsledkem je ohromující jasnost a čistota zvuku, jako kdybyste zaostřili fotoaparát a přitom nevěděli, jak moc byl předtím rozostřený.

 

Dielectric-Bias System (DBS): Všechny typy izolace zpomalují signál uvnitř vodiče. DBS systém  

vytváří silné elektrostatické pole, které sytí a polarizuje molekuly izolace. Tím minimalizuje ukládání energie v izolaci a četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

 

- Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů.

 

- Průměr: 9 AWG (6,63 mm²)

 

- Vodiče: vodiče s pevným jádrem, kombinace mědi s hladkým povrchem: PSC a PSC+

 

- Aktivní systém pro polarizaci dielektrika (DBS 72V), účinek se projeví po alespoň dvoutýdenním působení

 

- V sadě jeden pár kabelů

 

Varianta2,5 m
AudioQuest ASPENAudioQuest ASPEN
AudioQuest ASPENAudioQuest ASPEN
PopisObrázky