Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT

Systém polarizace dielektrika DBS 72 V pro kabely AudioQuest.
Více informací
AudioQuest DBS 72 Vupgrade pack
AudioQuest DBS 72 Vupgrade pack
Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
audioquest-noise-trapping-dbs-pack
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné
KódqupgradekitEAN092592010192

 

Systém polarizace dielektrika s radiofrekvenční pastí


  

Veškerá izolace mezi dvěma nebo více vodiči se stává dielektrikem, jehož vlastnosti ovlivní integritu signálu. Absorpce a nelineární uvolňování energie způsobuje různá množství časového zpoždění (fázový posun) pro různé frekvence a úrovně energie, což je skutečný problém pro velmi citlivý více-oktávový zvuk . Zahrnutí RF Trapu (vyvinutého pro výkonové produkty řady Niagara řady AudioQuest) zajišťuje, že vysokofrekvenční šum nebude indukován do signálních vodičů z prvků pole DBS. (DBS, US Pat #s 7,126,055 a 7,872,195 B1)

 

Tento patentovaný systém Dielectric Bias System (DBS) společnosti AudioQuest staví dielektrikum kabelu do silného a ​​stabilního elektrostatického pole, které saturuje (organizuje) molekuly izolace ... nepřetržitě po celé délce kabelu. Výjimečně jednoduchý design využívá vodič uprostřed kabelu, čímž jednoduše prodlužuje anody baterie. Tento vodič je připojen k zápornému (-) pólu na baterii DBS – to je vše. Není v signální cestě a nemá žádnou interakci se signálem. V závislosti na modelu propojovacího (analogového nebo digitálního) nebo reproduktorového kabelu se jako anoda pro baterii DBS využívá existující fóliový „štít“ připojený ke kladnému (+) pólu baterie v sadě DBS. Negativní pól baterie není připojen a nemá žádný význam.

 

AudioQuest Carbon DBS zajistí, že vysokofrekvenční šum nebude indukován do signálních vodičů z prvků pole DBS. Set DBS je osazen kondenzátorem vysoké kvality, který je zárukou výjimečně nízkého šumu a optimalizuje vysokofrekvenční vyřazovací kapacitu DBS na maximální úroveň. Rozdíl ve zvuku je jemný, ale smysluplně slyšitelný.

 

Systém je napájen 72 V z běžně dostupných baterií (součástí dodávky) s dlouhodobou výdrží. Stav baterie je možné propvěřit stiskem tlačítka na těle. Rozsvícená zelená LED dioda indikuje dostatečnou kapacitu baterie. Tlačítko nemá jiný, než kontrolní význam a systém běží trvale po dobu životnosti baterií.  

 

Osazení konkrétních modelů kabelů systémem DBS najdete v tabulce v příloze.

 

V balení jeden kus, včetně sady pásků pro ukotvení.

AudioQuest DBS 72 Vupgrade packAudioQuest DBS 72 Vupgrade pack
Audioquest 72V DBS UPGRADE KIT
audioquest-noise-trapping-dbs-packaudioquest-noise-trapping-dbs-pack
PopisObrázkyKe stažení