Audio set AQ Tango 93 černá 2ks + AQ M4D

Cenově zvýhodněný set zesilovače AQ M4D a páru reproduktorů AQ Tango 93.
Více informací
Audio set AQ Tango 93 černá  2ks + AQ M4D
Doprava zdarma
7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Skladem 4 set
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kód0ast93EAN8595122701024Záruka24 měsíců
Součástí tohoto produktu je:

Cenově zvýhodněný set zesilovače AQ M4D a páru reproduktorů AQ Tango 93.

Tato kombinace je výkonná a vysoce odolná, proto je vhodná nejen pro běžné domácí použití, ale i pro restaurace, bary, školy a konferenční sály.

1) AQ M4D

Dvoukanálový zesilovač svýkonem 2 x 50W. Zesilovač má kompaktní rozměry 19 x 28 centimetrů, jeho dno z hliníku je zároveň chladičem, do kterého je odváděno teplo od elektrických obvodů. Vnitřní napájení zajišťuje mohutný toroidní transformátor o výkonu až 120W. Zesilovač má 4 vstupy s konektory typu cinch – RCA, umístěné na zadním panelu.

Na předním panelu jsou dva multifunkční ovládací prvky a pod černým akrylem je umístěný prosvícený displej. Vaktivním stavu displej decentně prosvěcuje černou plochu, ve vypnutém stavu je pak čelo čistě černé, případně se světelným bodem indikujícím Stand-by stav. Oproti předchůdci AQ M3 se nám podařilo výrazně zvětšit odstup signálu od šumu.
Ve své cenové třídě zesilovač překvapuje vysokou kvalitou zvuku.
Dálkovým ovladačem lze ovládat přepínání vstupů, hlasitost, intenzitu displeje, korekce basy/výšky, vyvážení levé/pravé strany, MUTE a Stand-by.
Technické parametry:

Výkon:2× 50W
Impedance: 4 Ohm
Odstup signál/šum:86 dB
Hmotnost: 3 kg
Citlivost: 250 mV
Počet vstupů: 4× RCA (cinch)
Vlastní ochranné obvody
Chlazení: pasivní (neruší provozem okolí)
Rozměry (š x v x h): 190 × 80 × 280 mm
Včetně dálkového ovládání
Barva: černá
 

2) AQ Tango 93

Dvoupásmová regálová reprosoustava maximálně univerzálního použití. Díky bassreflexu umístěnému na čele je možné reprosoustavu umístit až ke stěně, případně je možné na zadní stěnu našroubovat držák.

 

Tango 93 výborně zvládne ozvučit menší obývací pokoj, své místo má i v nejedné ložnici, dětském pokoji, nebo učebně či kanceláři.

Ozvučnice je vyrobena z MDF panelu s povrchovou úpravou fólií svěrnou imitací dřeva. Do tuhé ozvučnice je uložen 1“ výškový reproduktor značky VIFA s neodymovým magnetem a textilní kalotou a 6“ středobasový reproduktor s lehkou a tuhou aluminiovou membránou v pevném ocelovém koši.

Uvnitř je výhybka 6,6 dB/oct s cívkou basového reproduktoru, navinutou z měděného drátu průměru 1 mm na vzduchovém jádru. Díky tomu odpadá u levných reprosoustav běžné přesycení cívky při větším výkonu. Všechny vnitřní spoje jsou pájeny za tepla včetně připojení na pérový terminál na zadním panelu.
 

 

Technické parametry:

Systém: 2-pásmový
Impedance: 8 Ohm
Rozměry (šxvxh): 200mm x 325mm x 217mm
Šumový výkon: 80W
Hudební výkon: 120W
Citlivost: 89dB/1W/1m
Kmitočtový rozsah: 55 Hz - 20 kHz v pásmu 8dB
Výhybka: 6,6 dB/oct
Hmotost: 5kg
Objem: 8,5l

 

Pár reproduktorů
 

Odstínčerná
Popis