AQ Tango 95 reprosoustava, 3 pásma, ořech

Třípásmová reprosoustava kompaktních rozměrů s mohutným basovým základem.
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
Doprava zdarma
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
AQ TANGO 95 třípásmová reprosoustava
6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 30.9
Kód0t95oEAN8595122731267Záruka24 měsíců

Třípásmová komaktní reprosoustava Tango 95


 

Unikátní třípásmová kompaktní reproduktorová soustava. Díky své velikosti je snadné ji začlenit do nábytku, připevnit držákem na stěnu či postavit na stojan. Svým výkonem je schopna ozvučit prostory od malých obývacích pokojů po učebny, kanceláře a veřejné prostory. Své uplatnění má tedy jak v bytových (residenčních) řešeních, tak v instalacích v konferenčních prostorách, barech a v restauracích. Bassreflex je umístěn na čele ozvučnice a díky tomu není problém reprosoustavu přisadit ke stěně nebo obestavět po stranách.

 

Ve ozvučnici z MDF panelu je osazen robustní 8“ basový reproduktor s odolnou polypropylenovou membránou v ocelovém koši. Reproduktor je speciálně pro tuto aplikaci vyráběn se silným magnetickým obvodem, díky tomu funguje jako velmi výkonný motor, který je schopen soustavě udělit důkladný basový základ. Středový reproduktor má impregnovanou papírovou membránu, která je zárukou precizního podání lidského hlasu. Posledním výkonným členem do trojice je 1“ výškový reproduktor VIFA s neodymovým magnete a textilní kalotou. Optimální rozdělení kmitočtů mezi jednotlivé reproduktory zajišťuje inovovaná elektronická výhybka 2. řádu. Na výhybce i na všech elektrických připojovacích bodech jsou pájeny kabely o průřezu 1 mm2. Tím je zajištěna dlouhá životnost a zachování optimálních hodnot nastavení.

 

Reprosoustava má povrchovou úpravu z plastové fólie s dokonalou imitací dřeva. Toto provedení je časově stálé, velmi odolné a při vysoké užitné hodnotě nám umožňuje udržet příznivou cenu. Reprosoustavy Tango 95 vyrábíme v provedení fólie černý jasan, matná bílá a ořech.

 

AQ Tango 95 si poradí s jakýmkoliv žánrem hudby. Tyto reprosoustavy je možné také použít jako základ domácího kina, kdy při doplnění o centr Tango 91, efektové Tango 92 a subwoofer Tango 94 jsou schopny vytvořit vysoce kvalitní domácí systém za příznivou cenu.

 

 

Hloubka260
Šířka254
Výška420

Technické specifikace


 

  • Systém: 3-pásmový
  • Impedance: 8 Ω
  • Šumový výkon: 95 W
  • Hudební výkon: 190 W
  • Citlivost: 88 dB / 1 m / 1 W
  • Kmitočtový rozsah: 40 Hz - 20 kHz v pásmu 8 dB
  • Výhybka: 6 dB / oct
  • Rozměry (šxvxh): 254 mm x 420 mm x 260 mm
  • Hmotnost: 8,2 kg
  • Objem: 17,5 l
PopisTechnické parametry